חתונת הצהריים הכיפית של אליס וצביקה

אליס וצביקה הם מהזוגות האלה, שכולם רוצים להיות כמוהם ביום החתונה: קלילים וזורמים, נהנים מכל רגע, רגועים, יפים ומצטלמים מדהים (איך לא, כשאתם באים יפים, רגועים ושמחים?)

כל מה שקשור באליס וצביקה – החל מההיכרות הראשונית שלי איתם, דרך הבחירה של בגדי החתן והכלה שלהם, הלוקיישן לצילומים, ועד למקום ושעת האירוע – יש בו נינוח נעים של שיק רגוע וטבעי.

אליס וצביקה

כך, אליס היפהפייה, בחרה בשמלה רומנטית ומתנפנפת, עם עדינות וקז'ואליות מקסימה בחלקה העליון, ושילבה הכל עם נעלי עקב / סנדלים שטוחים בצבע ניוד. לוק שיש בו אפס מאמץ ואינסוף שיק קליל.

אליס וצביקה גרים בצפון הישן בתל אביב, ובחרו לטייל בעיר שלהם ולהצטלם איפה שבא, בצורה הכי טבעית שיש, וכמו שאפשר לראות – במקרה שלהם ממש לא צריך יותר. הם קסם לעדשת המצלמה, ולא קשה לראות שהם פשוט נהנים אחד מהשנייה, מהיום הכיפי שלהם, ומלהיות מי שהם.

את האירוע הם בחרו לחגוג בחתונת צהריים בקסטיאל, שכמוהם מתאפיין באווירה שיקית וקלילה, עם הרבה פיין ופינס בתחום האלכוהול והאוכל. אליס הוסיפה לאירוע עוד כמה שכבות של עיצוב משובח, כשבחרה בנגיעת צבע אדומה שסיפקו מפיות משובצות רומנטיות על מצע שולחנות העץ המלא של קסטיאל ועל רקע אלמנטים זהובים שנתנו קונטרה של עיצוב שיקי מעודן.

הטקס היה אותנטי, נעים וכיפי, בהנחייתם של שלושת החברים הקרובים של אליס וצביקה. הזוג שלנו הקריאו זה לזו נדרים ואחריהם שברו לא כוס אחת, אלא שתיים.

היה לי תענוג אמיתי ללוות את השניים הנדירים האלה ביום המיוחד שלהם.

קרדיטים:

צילום סטילס: אפרת ציון

מקום האירוע: קסטיאל

הפקה: קסטיאל

עיצוב: אליס הכלה

קייטרינג: גוסטו

מוסיקה: עדי דגני

בר: Barcode alcohol & creation 
צילום וידאו: אפרת ציון

שמלה: חצאית של פיו פיו וחולצה בתפירה אישי של התופרת מלי אביב

 

נעלי כלה: ASOS

נעלי חתן: Blue Navy

הזמנות / מיתוג: עיצוב אישי של חברה של הכלה (נופר לונגין קלע)

חליפת חתן: Blue Navy

עורך טכס: 3 חברים

DIY: כל הכלים של סידורי הפרחים הוכנו מראש ע"י הכלה

קרדיטים נוספים: מתן לוי (מנהל מתחם אירועים בקסטיאל), יונתן גולברג (מנהל הקייטרינג)

דברו איתי לתיעוד הרגעים המרגשים בחייכם